Karabük Silvermat Etiket

Karabük Silvermat Etiket | Karabük Silvermat Etiket Fiyatları | Karabük Silvermat Etiket Özellikleri | Karabük Silvermat Etiket Yazıcı | Karabük Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Karabük Silver Mat Etiket | Karabük Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Karabük silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir karabük etiket türüdür. Genellikle kitap ve karabük barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Karabük silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun karabük etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan karabük silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Karabük silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Karabük silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Karabük silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Karabük silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Karabük silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Karabük etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Karabük silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karabük silvermat etiket, karabük termal etiket, karabük silver mat etiketler, karabük mat etiketler, karabük silver mat etiket fiyatları, karabük etiket fiyatları, karabük şeffaf etiket fiyatları, karabük silver mat barkod etiketi, karabük barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner