CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Karabük Baskılı Pide Kutusu

Karabük Baskılı Pide Kutusu | Karabük Pide Kutusu Fiyatları |Karabük Pide Kutusu  |Karabük Pide Kutusu Ölçüleri | Karabük Pide Kutusu İmalatı | Karabük Hazır Pide Kutusu | Karabük Pide Ve Lahmacun Kutusu | Karabük Pide Kutuları | Karabük Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, karabük baklava kutusu, pizza kutusu,karabük lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Karabük baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Karabük baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Karabük baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Karabük baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Karabük pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı karabük pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Karabük baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Karabük pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Karabük baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için karabük pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel karabük pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karabük baskılı pide kutusu, karabük pide kutusu fiyatları, karabük pide kutusu imalatı, karabük pide kutusu , karabük baskılı pide kutusu fiyatları, karabük baskılı ambalajlar, karabük pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner