Karabük Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Karabük | Karabük Mini Diş Seti | Karabük Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Karabük | Traş Seti | Karabük Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Karabük otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri karabük ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  karabük otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Karabük otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Karabük otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti karabük  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları karabük ve karabük  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karabük traş seti, traş seti fiyatları karabük , karabük buklet traş seti, otel traş setleri karabük , kutulu traş setleri, karabük otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri karabük , kutulu buklet traş seti karabük .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner