Karabük Mat Polipropilen Etiket

Karabük Mat Polipropilen Etiket | Karabük Pp Etiket | Karabük Mat Etiket | Karabük Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Karabük Polipropilen Ürünler | Karabük Sembol Barkod Etiket | Karabük Mat Pp Etiket | Karabük Barkod Sistemleri | Karabük Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Karabük mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Karabük polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Karabük pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Karabük mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Karabük at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Karabük mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Karabük mat pp etiket karabük opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karabük mat etiket, karabük opak pp, karabük mat ppkarabük boş etiket, karabük termal etiket fiyatları, karabük şeffaf pp, karabük mat polipropilen, karabük etiket, etiket karabük , ribon karabük , karekod okuyucu karabük , polipropilen, karabük polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner