Karabük Polietilen Opak Etiket

Karabük Polietilen Opak Etiket | Karabük Opak Pe Polietilen Etiket | Karabük Opak Polietilen Etiket | Karabük Opak Etiket | Karabük Opak Etiket Fiyatları | Karabük Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Karabük Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Karabük opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Karabük opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta karabük opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir karabük  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Karabük opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Karabük polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız karabük barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Karabük polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve karabük opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karabük polietilen etiket, karabük polietilen opak etiket, karabük opak etiket fiyatları, karabük opak etiket, karabük opak polietilen (pe) etiket, karabük sembol etiket, karabük polietilen pe etiket, karabük opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner