Karabük Eko Termal Etiket

Karabük Eko Termal Etiket | Karabük Eko Termal Etiket Fiyatları | Karabük Eko Termal Kağıt | Karabük Termal Etiketler | Karabük Eco Termal Etiket Nedir | Karabük Top Termal Etiket | Karabük Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Karabük eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Karabük eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için karabük etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu karabük etiket en karabük ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Karabük eko termal etiket fiyatları ve karabük eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan karabük eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Karabük eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Karabük termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Karabük ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Karabük etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karabük termal etiket, karabük etiket karabük , karabük boş etiketkarabük eco etiket, karabük etiket fiyatları, karabük eko termal etiket, karabük etiket, karabük eco termal etiket fiyatları, karabük sıra numarası etiketi, karabük ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner