Karabük Chromolux Etiket

Karabük Chromolux Etiket | Karabük Chromolux Etiket Nedir | Karabük Chromolux Etiket Fiyatları | Karabük Chromolux Etiket Baskı | Karabük Kromolüks Etiket | Karabük Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Karabük Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Karabük chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Karabük chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan karabük chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan karabük kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı karabük chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Karabük chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Karabük chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve karabük  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Karabük choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Karabük choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel karabük etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karabük etiket, karabük etiket fiyatları, karabük barkod etiket fiyatları, karabük baskılı etiket fiyatları, karabük barkod, karabük rulo etiket fiyatları, karabük barkod fiyatları, karabük rulo etiket, karabük yapışkanlı etiket, karabük barkod sistemi, karabük barkod okuyucu, karabük barkod okuyucu fiyatları, karabük koli etiketi, karabük tekstil etiketi, karabük saten etiket, karabük metal etiket, karabük mat pp etiket, karabük mat pe etiket, karabük etiket baskı, karabük mat polietilen etiket, karabük lazer etiket, karabük boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner