Karabük Lamine Termal Etiket

Karabük Lamine Termal Etiket | Karabük Lamine Termal Etiket Fiyatları | Karabük Lamine Termal Etiket Nedir | Karabük Lamine Termal Barkod Etiketi | Karabük Termal Etiketler | Karabük Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Karabük lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Karabük lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Karabük lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Karabük lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen karabük etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda karabük termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer karabük  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan karabük  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Karabük termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Karabük lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Karabük etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Karabük lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Karabük lamine termal etiket nedir? Lamine karabük termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel karabük lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Karabük lamine etiket, karabük termal etiket, karabük top etiket, karabük ribonsuz baskı, karabük baskılı etiket, karabük renkli termal etiket, karabük lamine termal barkod etiketi, karabük kuşe etiket, karabük termal etiket boyutları, karabük boş etiket, karabük termal etiket fiyatları, karabük lamine etiketler, karabük eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner